Kompletny system do obsługi pakowania e-commerce wraz z rejestracją wideo

DCLOG - CHALLENGING LOGISTICS > Aktualności > Kompletny system do obsługi pakowania e-commerce wraz z rejestracją wideo

Wyjątkowość dcCheckList

System dcCheckList jest innowacyjnym rozwiązaniem dla branży e-commerce. Jako samodzielny moduł oferuje funkcjonalność stanowiska pakowania i kontroli. Jest to kompletne stanowisko w skład którego wchodzą: oprogramowanie, komputer z monitorem dotykowym, drukarka etykiet oraz kamera 12Mpx do rejestracji procesu. Najważniejszym elementem jest oprogramowanie, które zarządza całym procesem kompletacji, włącznie z obsługą anomalii i współpracuje z systemami klasy WMS, ERP. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie na rynku.

Działanie systemu

System składa się z oprogramowania serwerowego, które komunikuje się z WMS/ERP i oprogramowania dla stacji roboczych. Dodatkowo steruje ono nagraniami wideo podczas procesu kompletacji. Stanowiska pakowania są wyposażone w komputery z monitorami dotykowymi, drukarkami etykiet oraz kamerami o wysokiej rozdzielczości 12Mpx.

Zastosowanie systemu dcCheckList pozwala na wydajne i bezbłędne realizowanie procesu pakowania oraz kontroli w e-commerce. System jest dedykowany dla operatorów e-commerce oraz firm bezpośrednio sprzedających w internecie, które nie posiadają profesjonalnego systemu do obsługi zleceń kompletacyjnych.

Related Posts