Poznaj DCLOG

Poznaj historię rozwoju naszej firmy

Jesteśmy liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań IT dla firm e-commerce, logistycznych i produkcyjnych. Łączymy kompetencje z zakresu programowania, sprzętu, komunikacji i automatyki przemysłowej.

Projektujemy autorskie systemy automatycznej identyfikacji, kontroli i planowania procesów logistycznych i inne rozwiązania, które pozwalają naszym klientom zyskiwać czas i pieniądze.

Naszą misją jest bycie liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań, chcemy stale podążać za światowymi osiągnięciami w tej dziedzinie oraz oferować je naszym klientom.

Dopasowane rozwiązania

  • JakośćNajważniejszym priorytetem jest dla nas jakość.
  • StabilnośćNasze rozwiązania są zbudowane w oparciu o najnowsze technologie IT, automatycznej identyfikacji i automatyki.
  • Pewność w czasieDzięki naszej strategii realizujemy wieloletnią współpracę z naszymi klientami.
  • Zdalny monitoringSystemy nasze są zdalnie monitorowane przez dział techniczny, co daje gwarancję niezawodności oraz pewności działania.

Dlaczego nas cenią!

Kiedy inni rozkładają ręce, my podejmujemy wyzwanie. Nie ma standardowych rozwiązań, bo problemy też rzadko bywają standardowe.

Sprint to nasz model wdrożenia. Nasz rekord to 5 dni – wdrożenie dcDMS w Indiach.

Nasze systemy działają od razu, od pierwszego dnia. Monitorujemy je zdalnie, żeby zapewnić bezpieczeństwo i stabilność. Budujemy i pielęgnujemy trwałe relacje z klientami. Z wieloma współpracujemy już od wielu lat.

Nowoczesność
Zespół
Partnerzy

Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla firm logistycznych i produkcyjnych. Naszą misją jest bycie liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań IT i automatycznej identyfikacji. Naszą nadrzędną zaletą jest rozumienie procesów operacyjnych w kontekście całości biznesu oraz odpowiednia wiedza techniczna.

Nasz zespół składa sie z wysokiej klasy specjalistów z dziedziny systemów automatycznej identyfikacji, oprogramowania, baz danych, interfejsów, infrastruktury komunikacyjnej, systemów logistycznych i systemów magazynowych.
Potrafimy połączyć kompetencje z zakresu oprogramowania, sprzętu, komunikacji i automatyki przemysłowej.

Zebra Technologies – jesteśmy autoryzowanym Premier Partnerem w zakresie skanerów, terminali mobilnych, drukarek etykiet, technologii DPM, technologii RFiD, etc. 

Zebra Technologies – jesteśmy również autoryzowanym partnerem ISV (independent software vendor) jako producent oprogramowania na urządzenia mobilne

Inotec (inotec Barcode Security GmbH) – jesteśmy partnerem na terenie Polski. Współpracujemy w projektach związanych z oznakowaniem magazynów specjalnymi etykietami lokalizacyjnymi

Nasza historia

2011

założenie firmy DCLOG

2012

uruchomienie u jednego z największych producentów Automotive, na obszarze 8ha, sieci radiowej WiFi jako usługi 

2013

pierwsze wdrożenie systemu rejestracji zdjęć palet – dcWrapper, w firmie Raben

2015

pierwsze duże wdrożenie systemu rejestracji wideo procesu kompletacji e-commerce – dcStream, w firmie 3LP (50 stanowisk)

2016

pierwsze wdrożenie chmurowe nowego systemu YMS – dcDMS w Polsce, w następnych latach wdrożenia w Indiach, Rumunii i Izraelu

 

2017

pierwsze duże wdrożenie systemu dla ponad 400 kurierów – dcPoD

2018

pierwsze wdrożenie w chmurze systemu do obsługi reklamacji logistycznych – dcClaim

2019

pierwsze wdrożenie systemu Put to Light i rejestracji wideo na wózkach widłowych – dcStreamMobile i uruchomienie w ciągu pół roku ponad 70 stanowisk. Otrzymanie głównej nagrody na Gali Logistyki za najbardziej innowacyjne rozwiązanie dla logistyki, magazynowania i transportu za system dcStreamMobile

2020

pierwsze wdrożenie kompletnych stanowisk do obsługi kompletacji i rejestracji wideo e-commerce w firmie ID Logistics (10 stanowisk). Otrzymanie głównej nagrody w światowym konkursie organizowanym przez firmę ID Logistics na najbardziej innowacyjne rozwiązanie za system dcStreamMobile

Ponad

0
Wdrożeń u klientów

Ponad

44
Nagrań on-line skompletowanych paczek

Ponad

%
Spadek reklamacji

Ponad

Awizacji miesięcznie

Rzucamy wyzwanie logistyce ale nie klientom, którym oferujemy całościowe wsparcie.

Pracujemy z liderami kategorii

Nasi klienci

Zobacz, co mówią o nas klienci

REFERENCJE