Sektory działania

Obsługujemy klientów wielu branżach. Poznaj te kluczowe.

Wszystkie nasze usługi oraz stworzone rozwiązania dedykowane są trzem głównym branżą. 

Logistyka

Logistyka, w szczególności oparta na eCommerce oraz logistyka kontraktowa.

Produkcja

Firmy produkujące dysponujące własnymi magazynami.

Retail

Retail, czyli wszelaka dystrybucja w oparciu o produkty.

Nasze podejście

Logistyka to układ krwionośny biznesu. W DCLOG dobrze to rozumiemy. Wiemy, że suma drobnych błędów, opóźnień prowadzi do niebezpiecznych w skutkach sytuacji.

Od lat projektujemy rozwiązania, które pozwalają naszym klientom ich uniknąć. A przede wszystkim podnosić płynnosć procesu, zyskiwać czas i pieniądze. I zmniejszać ilość reklamacji, nawet o 90%.

Kiedy inni rozkładają ręce, my podejmujemy wyzwanie. Weryfikujemy przyjęte schematy. Nie godzimy się na standardowe rozwiązanie, bo problemy też rzadko bywają standardowe. Usunięcie problemu to dla nas za mało. Dlatego precyzyjna diagnoza jest dla nas taka ważne. Dzięki zrozumieniu całego procesu, możemy przenieść go na wyższy poziom. Twoja firma przyspiesza, my mamy ekscytującą pracę

  • Na miaręProjektujemy rozwiązania na miarę. Dopasowujemy je do klienta, a nie odwrotnie. I robimy to szybko. Sprint to nasz model wdrożenia.
  • Wspieramy klientówZa to jeśli chodzi o relacje z klientami - zdecydowanie stawiamy na maraton. Zdalnie monitorujemy wdrożone systemy, żeby zapewnić klientom bezpieczeństwo i stabilność.
  • Gotowi na wyzwaniaJesteśmy liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań IT dla branży logistycznej. Rzuć nam wyzwanie!