Usługi dodatkowe

Łączymy swobodne posługiwanie się nowymi technologiami z potrzebami naszych klientów. Jak? Dowiedz się poniżej!

Spotykamy się często z niestandardowymi potrzebami klientów. Wynika to z braku dostępności na rynku poszukiwanych rozwiązań lub pojawieniem się ciekawych pomysłów. Do tego dochodzą wszelkie nietypowe sytuacje.  Na szczęście posiadamy sporą wiedzę i doświadczenie w stosowaniu różnych technologii, takich jak IT, bazy danych, interfejsy, aplikacje WEB, automatyka przemysłowa oraz procesów logistycznych (doradzaliśmy kilku klientom przy wyborze systemów WMS). Do tego posiadamy sprawny zespół techniczny oraz deweloperski. 

dcPalletControl

system powstał na potrzeby firmy Auchan. Jego zasadniczym celem jest realizacja w centrach logistycznych dwóch procesów:

  • Kontrola jakości dostaw świeżych owoców, warzyw, mięsa do magazynów
  • Kontrola kompletności mixów paletowych towarów typu DRY wysyłanych z centrów logistycznych.

Genezą tego projektu była potrzeba wdrożenia nowoczesnego, mobilnego systemu który wesprze pracę kontrolerów firmy Auchan, którzy pracują w centach logistycznych i weryfikują dostawców oraz pracę operatorów logistycznych. Założenie było takie, że w każdym momencie i w każdym miejscu kontrolerzy mają dostęp on-line do wszystkich potrzebnych informacji i na bieżąco mogą raportować wykonanie zadań. Z kolei kierownictwo ma pełny obraz sytuacji stanu kontroli oraz jakości wykonywanej pracy przez operatorów.

WebOrdering

Aplikacja WEB do zlecania operacji magazynowych w systemie WMS firmy Rohlig Suus. Jest to „nakładka WEB” dla WMS-a, która pozwala na bezpośrednią koordynację wszystkich zleceń logistyki kontraktowej. Każdy klient operatora logistycznego ma dostęp do funkcjonalności systemu magazynowego z poziomu przeglądarki magazynowej.

FxTrace

Aplikacja WEB do raportowania i kontroli zleceń magazynowo-transportowych dla klientów firmy FIEGE. Najważniejszym założeniem systemu była migracja danych w AS400 do lokalnej bazy danych oraz uruchomienie szybkiej aplikacji raportowej w przeglądarce internetowej.

 

dcEasyCAT

Aplikacja chmurowa do obsługi logistycznej klientów firmy CAT Logistics. System ten powstał w ciągu dwóch miesięcy, ponieważ pojawiła się pilna potrzeba udostępnienia funkcji logistycznych poprzez przeglądarkę WEB. Była to indywidualnie stworzona aplikacja wraz z bazą danych oraz umieszczona w chmurze DCLOG. Dla klienta bardzo ważna była stabilność oraz szybkie wdrożenie, co udało się osiągnąć.

Referencje

Opinie klientów