Wyślij zapytanie

Skontaktuj się w sprawie wyceny wdrożenia

Wrócimy do Ciebie w ciągu jednego dnia roboczego aby ustalić szczegóły.

Telefon: +48 664 174 134

Adres

ul. Genewska 6A,
03-963 Warszawa
tel. +48 664 174 134

Na miarę

Projektujemy rozwiązania na miarę. Dopasowujemy je do klienta, a nie odwrotnie. I robimy to szybko. Sprint to nasz model wdrożenia.

Monitoring

Systemy nasze są zdalnie monitorowane przez dział techniczny, co daje gwarancję niezawodności oraz pewności działania.

IT

Nasze rozwiązania są zbudowane w oparciu o najnowsze technologie IT, automatycznej identyfikacji i automatyki.

Szyte na miarę

Projektujemy rozwiązania na miarę. Dopasowujemy je do klienta, a nie odwrotnie. I robimy to szybko. Sprint to nasz model wdrożenia.
Za to jeśli chodzi o relacje z klientami – zdecydowanie stawiamy na maraton. Zdalnie monitorujemy wdrożone systemy, żeby zapewnić klientom bezpieczeństwo i stabilność.

Bez reklamacji Twoich klientów

Życie bez reklamacji byłoby prostsze. Dlatego powstały systemy dcClaim, dcStream, dcWrapper i dcStream. A nasi klienci odetchnęli
z ulgą. Kompletacja to złożony proces. Na każdym etapie może zdarzyć się błąd, który zwiększa ryzyko reklamacji. Do tej pory, żeby odnaleźć problematyczny towar czy nośnik logistyczny trzeba było godzinami przeglądać nagrania z CCTV z zacięciem detektywa. Teraz jest to zupełnie inna historia.

Znajdź swój towar od ręki

dcStream to system dokumentacji procesu pakowania towarów do nośników logistycznych, wykorzystujący technologię wideo w wysokiej rozdzielczości. Każdy klip oznaczony jest kodem z etykiety logistycznej (oznacza to, że filmy wideo są przyporządkowane odpowiednim numerom nośników), identyfikowany przez kody kreskowe. Dzięki temu odszukanie potrzebnego zapisu z archiwum zajmie kilka sekund. Rozwiązanie jest w pełni zintegrowane z systemami z systemami klasy ERP, WMS, CRM.

Miej oko na to, co ważne

Kiedy obsługujesz logistykę towarów o wysokiej wartości, nic nie może ujść twojej uwadze. Dlatego stworzyliśmy dcStreamList do kontroli kartonów i palet z towarem typu sensitive. To innowacyjne połączenie trzech systemów: dcStream (rejestracja wideo), dcPickList (kompletacja) i dcWrapper (rejestracja zdjęć palet). Synergia to więcej niż suma elementów. dcStreamList oprócz zapisów wideo i zdjęć, rejestruje wszystkie czynności wykonywane przez kontrolera, pomagając mu w pracy.

Logistyka to układ krwionośny biznesu

W DCLOG dobrze to rozumiemy. Wiemy, że suma drobnych błędów, opóźnień prowadzi do niebezpiecznych w skutkach sytuacji. Od lat projektujemy rozwiązania, które pozwalają naszym klientom ich uniknąć. A przede wszystkim podnosić płynnosć procesu, zyskiwać czas i pieniądze. I zmniejszać ilość reklamacji, nawet o 90%.

Rozwiązujemy problemy

Usunięcie problemu to dla nas za mało. Dlatego precyzyjna diagnoza jest dla nas taka ważne. Dzięki zrozumieniu całego procesu, możemy przenieść go na wyższy poziom. Twoja firma przyspiesza, my mamy ekscytującą pracę.