Kariera

Gotowy na nowe możliwości?

Kariera w DCLOG

Naszą misją jest bycie liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań IT i automatycznej identyfikacji, chcemy stale podążać za światowymi osiągnięciami w tej dziedzinie oraz oferować je naszym klientom.

Jesteśmy otwartym zespołem z dużym doświadczeniem w integracji różnych systemów informatycznych, rozwiązań technicznych oraz technologii. Staramy się pracować z najwyższym zaangażowaniem
oraz jakością, ponieważ wierzymy że nasi klienci tego oczekują. Staramy się podejmować wyzwania w obszarach nowych rozwiązań oraz technologii.

Z pasją podchodzimy do nowych zadań oraz wyzwań.

Nasze biuro mieści się w klimatycznej kamienicy na Saskiej Kępie w Warszawie. Swobodna atmosfera, dedykowane działy, znajomość ról ułatwia codzienną pracę. Dodatkowym atutem jest zaciszny ogród, który w miesiącach letnich bywa zarówno miejscem odpoczynku w trakcie pracy jak i relaksu po jej zakończeniu.

W zakresie współpracy z nowymi pracownikami, posługujemy się własną filozofią: 

  • Dzielimy się wiedzą i pomagamy w rozwoju jego umiejętności
  • Każdy otrzymuje pełen mentoring, czyli starszy kolega pomoże Ci się odnaleźć w nowej pracy. Wszyscy zaczynali pracę w ten sam sposób
  • Każdy zna swoje zadania i nie ma wątpliwości co ma w danym dniu do zrobienia
  • Doskonała atmosfera w pracy przekłada się na jej jakość. Wiemy o tym i o to dbamy

Zgrany zespół

osób pracujących na stałe

Ponad 

awizacji miesięcznie

Ponad

stałych klientów

Stawiamy na luźną, ale profesjonalną atmosferę. Wszyscy doskonale znają swoje role oraz zadania do wykonania na każdy dzień. Pomagamy, wspieramy, jesteśmy otwarci.

Oferty pracy

Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z dziedziny oprogramowania, baz danych, interfejsów, infrastruktury komunikacyjnej, systemów logistycznych i systemów magazynowych. Testujemy nowe technologie i urządzenia. Budujemy własne systemy.

Naszymi klientami są liderzy w swoich dziedzinach jak Volkswagen, Flextronics, Kuehne+Nagel, ID Logistics, InterCars, 3LP i wielu innych.