USŁUGI
USŁUGI
INSTALACYJNE
Oferujemy szeroki wachlarz usług, które są ściśle związane z IT dla logistyki i produkcji. Wykonujemy własnymi siłami różne zadania: od instalacji sieci radiowych, poprzez monitoring CCTV, oznakowanie magazynu, wdrożenie systemów WMS do doradztwa przy wyborze systemu magazynowego. Od wielu lat zajmujemy się tymi tematami i bardzo chętnie dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem.
Okablowanie strukturalne
Rola okablowania strukturalnego nabiera coraz większego znaczenia. Spowodowane jest to wzrastającym wykorzystaniem komunikacji radiowej do codziennej obsługi magazynu, produkcji czy też biura. Specjalizujemy się w zaawansowanych sieciach telekomunikacyjnych LAN, światłowodowych FO czy też o wysokiej przepustowości.

Integrujemy wszystkie standardy instalacyjne, z dużym naciskiem na jakość i szybkość wykonania.

Systemy monitoringu CCTV
Jest to jeden z najszybciej rozwijających się elementów wyposażenia magazynów i produkcji. Dzięki obniżeniu cen oraz przeniesieniu technologii komunikacji w stronę IT możemy w pełni korzystać
z technologii CCTV w powiązaniu z innymi systemami informatycznymi.

Dodatkowo oferujemy aplikacje które wykorzystują systemy kamer do realizacji specjalizowanych rozwiązań (dcWrapper, dcPallet).

Sieci WLAN
Dzięki uwolnieniu pasma radiowego 2,4 GHz nastąpił bardzo szybki rozwój lokalnych sieci radiowych. Obecnie jest to standard w magazynach, na produkcji czy w biurach. Nasza kadra posiada olbrzymie doświadczenie projektowe w planowaniu sieci radiowych. Prawidłowe zaprojektowanie gwarantuje, że sieć radiowa będzie pracowała bez problemów.

Obecnym trendem w sieciach radiowych jest stosowanie zaawansowanych urządzeń zarządzających (zabezpieczenia, podział pasma, etc.) oraz rozszerzanie funkcjonalności. Liderem
w technologiach radiowych jest firma Motorola Solutions, z którą współpracujemy w tym zakresie.

Dobrze zaprojektowana sieć radiowa wymaga starannego wykonania. Oszczędzanie na elementach instalacyjnych czy niestaranny montaż może sprawić, że pojawią się kłopoty z dostępem do sieci. Zdecydowanie polecamy profesjonalną kadrę inżynierską, której praca zapewni stabilną pracę sieci WLAN.

Oznakowanie magazynów
Firmy planujące instalację systemu magazynowego najczęściej zapominają o znakowaniu regałów, ścieżek czy też pól odkładczych. Te elementy są bardzo istotne dla prawidłowego funkcjonowania magazynu oraz bezpieczeństwa pracy.

Zajmujemy się przygotowaniem projektów oznakowania magazynów zgodnie z zasadami BHP oraz wymogami systemów WMS.

Współpracujemy z najlepszymi firmami oferującymi różne elementy oznaczeń magazynów tj. tabliczki z kodami na regały, tablice informacyjne, oznakowania na podłogi, etc.

USŁUGI
DORADCZE
Systemy magazynowe
Posiadamy wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w zakresie systemów logistycznych. Przygotowanie prawidłowej analizy, projektu oraz procesu wdrożenia jest istotnym z punktu widzenia sukcesu oraz odniesienia zaplanowanych korzyści.

Każda firma posiada unikalny system logistyczny, który pozwala na odróżnianie się na rynku oraz znalezienie dominującego rynku. W ostatnich latach wzrasta znaczenie szybkości przesyłania
i dostępności do informacji stąd pojawiły się systemy mobilne. Ich istotą jest digitalizacja informacji u źródła oraz lokalne przetwarzanie.

Kolejną zaletą tych systemów jest praktycznie nieograniczony lokalizacją dostęp do danych; nie musimy już mieć dostępu do komputera, a po prostu wystarczy terminal mobilny
z dostępem do sieci.

CUSTOM
SOFTWARE
Idea innowacyjności doskonale współgra z tworzeniem nowego oprogramowania. Jesteśmy ukierunkowani na poszukiwanie dedykowanych rozwiązań dla klientów. W ramach naszych specjalności jest obsługa urządzeń mobilnych, systemów automatycznej identyfikacji (skanery kodów, bramki RFiD), systemy CCTV, systemy lokalizacji, elementy automatyki przemysłowej. Do tego bardzo dobrze znamy środowisko Linux, MS Windows oraz bazy danych wraz z interfejsami.

Za każdym razem z dużym zainteresowaniem podchodzimy
do tematów, które zgłaszają nam klienci, ponieważ oni znają rzeczywiste potrzeby. Z naszej strony zespół programistyczno-techniczny posiada umiejętności prowadzenia projektów badawczo-rozwojowych.

2014 © DCLOG - All rights reserved Designed by SuperFi Polska
WAŻNE: STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES do celów statystycznych.
W programie służącym do przeglądania internetu można określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies.

Wiadomość została wysłana.