OFERTA SPRZĘTOWA
TERMINALE
MOBILNE
Terminale mobilne to jest już standard wyposażenia wielu magazynów, firm logistycznych czy też działów produkcji. Dzięki temu, że są niewielkie, lekkie i wyposażone jak każdy komputer, mogą realizować podstawowe zadanie czyli przetwarzanie i dostęp do danych na miejscu pracy.
Dzięki wyposażeniu ich w karty radiowe i skanery kodów kreskowych stały się podstawowym narzędziem dla magazynierów, kurierów, logistyków.

DCLOG posiada w swojej ofercie rozwiązania wiodących producentów terminali na świecie: Motorola Solutions i Honeywell. Urządzenia te charakteryzują się bardzo wysoką niezawodnością, odpornością na uszkodzenia oraz możliwościami komunikacyjnymi.

SIECI
RADIOWE
Sieci radiowe to obecnie podstawowe medium komunikacyjne w firmach. Dzięki nim możemy komunikować się terminalami mobilnymi z serwerami, bazami danych, aplikacjami. Warto podkreślić, że do zastosowań przemysłowych, magazynowych należy stosować odpowiednią klasę urządzeń.

We współpracy z firmą Motorola Solutions oferujemy całą gamę urządzeń radiowych od samodzielnych Access Pointów do zaawansowanych switch-y radiowych. Dodatkowym atutem jest wyposażenie urządzeń w technologie wspierające pracę mobilną oraz zaawansowane zarządzanie.

DRUKARKI
ETYKIET
DCLOG jest partnerem technologicznym firmy Zebra Technologies i oferuje całe spektrum urządzeń do drukowania etykiet. Są to rozwiązania dedykowane do pracy mobilnej, biurowej, magazynowej oraz na produkcję.

Posiadamy doświadczenie i kompetencje w doborze technologii wydruku, urządzeń drukujących, rozwiązań technicznych związanych z drukowaniem.

WERYFIKATORY
KODÓW
Zaniedbywanym często elementem jest zgodność drukowanych kodów z normami jakościowymi. Istnieją dwie metody oceny jakości: ISO i ANSI. Metody te różnią się samymi elementami, które są oceniane oraz sposobem prezentacji wyników. Niemniej kod również jest znormalizowany i powinien być wdrożony system oceny jego jakości. Zasadnicze znaczenie jakości pojawia się bowiem w masowych procesach skanowania kodów (np. sortery paczek w firmach kurierskich) czy związane z daną dziedziną (np. farmacja).

Posiadamy odpowiednie doświadczenie we wdrażaniu systemów oceny jakości kodów oraz mamy wiedzę na temat metodologii oraz procesów uzyskiwania zgodności z normami.

CZYTNIKI KODÓW
KRESKOWYCH
Urządzenia do skanowania kodów stanowią obecnie standardowe rozwiązanie do automatycznego przetwarzania danych cyfrowych (np. kod EAN13). Moduły skanujące wbudowane są w czytniki, terminale mobilne, bramy skanujące, itp. Technologia skanowania jest więc masowo dostępna, niemniej wymaga szczegółowej wiedzy technicznej na temat poszczególnych zastosowań. Rozwiązanie które sprawdza się w sklepie w postaci czytnika ręcznego nie nadaje się do automatycznego skanowanie palet z wyrobami gotowymi na produkcji. Firma DCLOG jest w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie w zakresie skanowania kodów kreskowych, gwarantujące wysoką jakość i powtarzalność procesów przy zachowaniu optymalnych kosztów systemu.

W swojej ofercie bazujemy na sprawdzonych czytnikach firmy Motorola. Są one dostępne w wersji standardowej oraz przemysłowej.

DOBÓR MATERIAŁÓW
EXPLOATACYJNYCH
Nieodłączną częścią procesu drukowania są materiały eksploatacyjne. Dobór odpowiednich materiałów (kalek i etykiet) gwarantuje odpowiednią jakość i trwałość wydruku oraz ekonomiczną eksploatację drukarek. W swojej ofercie mamy kalki firmy Zebra Technologies, które wraz z ich drukarkami tworzą wiodące rozwiązanie druku etykiet. Ważnym elementem związanym z drukiem etykiet jest właściwy proces doboru materiałów (np. kalki żywiczne vs woskowe, etykiety poliestrowe vs papierowe), dobór urządzeń drukujących (zaplanowanie obciążenia drukarek, czasu pracy), zaprojektowania etykiety (np. etykieta logistyczna) i zapewnienie bieżącej kontroli jakości wydruku (weryfikacja kodów, dobór parametrów pracy drukarki).
2014 © DCLOG - All rights reserved Designed by SuperFi Polska
WAŻNE: STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES do celów statystycznych.
W programie służącym do przeglądania internetu można określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies.

Wiadomość została wysłana.