INNOWACJE
Realizujemy strategię budowania
i dostarczania innowacyjnych rozwiązań
FILOZOFIA
Od wielu lat realizujemy strategię budowania i dostarczania innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu możemy zaoferować klientom nowe, niepowtarzalne systemy, dzięki którym podnoszą swoją efektywność i konkurencyjność. Uważamy że w obecnych czasach presja otoczenia oraz zmienność warunków determinuje wybór filozofii innowacyjności. Filozofia innowacyjności jest wbudowana w naszą firmę. Podczas spotkań z klientami zawsze poszukujemy nowych wyzwań oraz tematów które są dla nas jeszcze niezrealizowane.
Przykładowy
innowacyjny projekt
CASE STUDY dcView
dcView – wdrożenie systemu informacji w magazynie dystrybucyjnym jednego z największych producentów samochodów. System składa się z wielkoformatowych monitorów przeznaczonych do ciągłej pracy, które są podłączone do komputerów klasy Nettop. Na komputerach jest zainstalowana aplikacja która steruje wyświetlaniem raportów na monitorach; dane są pobierane z SAP. Dzięki temu systemowi wszyscy pracownicy magazynu (obsługa, wózkowi, brygadziści, kierownicy) są informowani na bieżąco o postępie realizacji dziennych zadań. Zestawy są zamontowane w strefie przyjęcia dostaw, regałów, antresol na drobne rzeczy oraz przygotowania wydań.
Informacja dla
 
DZIAŁÓW IT
Jesteśmy firmą która oferuje szerokie spektrum rozwiązań informatycznych, sprzętowych i konsultingowych.

DCLOG specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań IT i automatycznej identyfikacji (AI) dla firm logistycznych i produkcyjnych. Naszą misją jest bycie liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań, chcemy stale podążać za światowymi osiągnięciami w tej dziedzinie oraz oferować je naszym klientom.

Cel który chcemy osiągnąć determinuje nasz zespół do ciągłego rozwijania umiejętności, poszerzania kompetencji oraz pogłębiania wiedzy. Uważamy, że nasi klienci oczekują od nas wsparcia przy rozwiązywaniu bieżących zadań oraz pomocy przy planowaniu projektów.

Zespół firmy DCLOG składa się osób o bardzo dużym doświadczeniu w przenoszeniu potrzeb biznesowych klientów na konkretne rozwiązania IT i automatycznej identyfikacji. Ważną sprawą jest rozumienie procesów operacyjnych w kontekście całości biznesu oraz odpowiednia wiedza techniczna.

2014 © DCLOG - All rights reserved Designed by SuperFi Polska
WAŻNE: STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES do celów statystycznych.
W programie służącym do przeglądania internetu można określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies.

Wiadomość została wysłana.